Produkt: CLEANER NANO PROTECT
Dostupnost: Skladem
73 Kč
Bez daně: 60 Kč

Dostupné varianty:

* Objem:

CLEANER NANO PROTECT (ANTI-FOG) kombinuje vysokou účinnost se šetrností k povrchu a zároveň chrání povrch. Svým složením je vhodný k pravidelnému čištění a také k čištění méně znečištěných ploch. Ideální pro sklo, keramiku, glazované povrchy, sprchové kouty, umyvadla, vany, obklady, dřezy, vodovodní baterie, sklokeramické desky, mikrovlnné trouby, pečící trouby, citlivé plasty a polykarbonáty. Zkrátka pro kompletní údržbu domácnosti.

  • Čistí a chrání povrch v jedné aplikaci
  • Výrazně zamezuje následnému znečištění – snadné
  • Čistič a dstraňovač biologických nečistot
  • Účinný čistič živočišných, rostlinných a minerálních olejů
  • Odstraňuje ulpělé nečistoty (hmyz na skle, atd.)
  • Odstraňuje mastnotu a provozní nečistoty
  • Ideální pro odmaštění barvených povrchů

CLEANER NANO PROTECT (ANTI-FOG) je specificky vyvinut jako nano čistič a ochrana skla a pevných materiálů. Je bez rozpouštědlovým čističem na bázi rostlinných derivátů, které jsou absolutně bez šmouh a stop na povrchu. Obnovuje na ošetřeném povrchu lesk. Svým dlouhotrvajícím efektem chrání ošetřený povrch od zamlžení, znečištění a hydrofobním účinkem výrazně usnadňuje následné čištění. Zabraňuje (ve většině případů) vzniku vápenatých a minerálních usazenin. Pouhé odmaštění v dnešní době nestačí a proč taky, když jedním úkonem můžeme vyčistit a zároveň ošetřit povrch. Také velmi přibývá citlivých materiálů, na které nemůžeme použít agresivní čisticí prostředky. Doporučené aplikace jsou na různých površích s následnou ochranou proti zamlžení, znečištění, usazování vápenatých a minerálních povlaků a hlavně vynikající hydrofobilita s re-trakcí. CLEANER NANO PROTECT (ANTI-FOG) neobsahuje alkohol. Produkt je vyroben na bázi rostlinných derivátů v podobě nanoemulze, naprosto respektuje ochranu životního prostředí a má označení BIO!

VÝHODY

  • hydrofobní ochrana proti zamlžení
  • nezanechává šmouhy
  • je vyroben na bázi bio esterů mastných kyselin

APLIKACE

Produkt je připraven k přímému použití.Vrstvy minerálních usazenin nejdříve důkladně umyjte NANO ODSTRAŇOVAČEM MINERÁLNÍCH USAZENIN! Nastříkejte produkt pomocí ručního aplikátoru na povrch a poté důkladně, místo vedle místa, rozetřete nejlépe hadříkem z mikrovlákna. Použijte opravdu malé množství (5-10 ml/m2), abyste se vyvarovaly následnému rozlešťování. Pro dokonalý účinek doporučujeme aplikaci opakovat jednou týdně. Produkt je funkční cca 2. hodiny po aplikaci.

Napsat recenzi

Vaše jméno a příjmení:


Text recenze: Poznámka: HTML tagy nebudou převedeny!

Hodnocení: Nejhorší           Nejlepší

Opište prosím kód z obrázku do pole níže: