Produkt: BATHROOM NANO KIT
Dostupnost: Skladem
363 Kč
Bez daně: 300 Kč

Dostupné varianty:

* Objem:

Díky nejmodernější nanotechnologie můžete vyzkoušet v domácnosti produkty, které navždy vyřeší problém s vodním kamenem, špínou a plísní. Jedná se o inovativní systém, který Vám zaručí dlouhodobě křišťálovou koupelnu. Bez námahy čistí a chrání povrch ze skla, chromu, nerezové oceli smaltu a keramiky. KOUPELNOVOU NANO SADU lze použít na sprchové kouty jak ze skla, tak polykarbonátu, keramické sanity (vany vaničky, WC, umyvadla, bidety), vodovodní baterie z nerez oceli, chromu, mosazi a v neposlední řadě obklady, mozaiky, atd.

HLAVNÍ VLASTNOSTI A VÝHODY

  • vytváří ultratenkou hydrofobní ochranu před vodou a špínou
  • zamezuje tvorby vodního kamene, plísní a bakterií
  • chrání před oxidací
  • usnadňuje čištění

KOUPELNOVÁ NANO SADA OBSAHUJE

  • 100 ml NANO ČISTIČ MINERÁLNÍCH USAZENIN
  • 100 ml NANO PŘEDČISTIČ NA SKLO, KERAMIKU A GLAZOVANÉ POVRCHY
  • 100 ml NANO OCHRANA SKLA, KERAMIKY A GLAZOVANÝCH POVRCHŮ
  • 100 ml NANO ČISTIČ A OCHRANA PROTI ZAMLŽENÍ

NÁVOD POUŽITÍ

Nejprve je potřeba odstranit vodní kámen a usazeniny NANO ČISTIČEM MINERÁLNÍCH USAZENIN.Musí být nanesen ručním aplikátorem přímo na povrch, jemně rozetřete, nechte chvíli působit a umyjte jemně houbou. Posléze opláchněte vodou, osušte nebo nechte povrch oschnout. Pokud to bude nezbytné, proces opakujete.

Pokud je povrch zbaven veškerých nečistot, je potřeba ošetřené plochy důkladně odmastit NANO PŘEDČISTIČEM NA SKLO,KERAMIKU A GLAZOVANÝCH POVRCHŮ. Tímto krokem daný podklad nejen dokonale dočistíte a odmastíte, ale hlavně změníte povrchové napětí, čímž docílíte dokonalého přilnutí nano polymeru. Nano předčistič naneste ručním aplikátorem přímo na plochu nebo na utěrku z mikrovlákna a jemně místo vedle místa odmastěte a rozleštěte.

Jako poslední krok je v nanesení NANO OCHRANY SKLA, KERAMIKY A GLAZOVANÝCH POVRCHŮ. Při aplikaci tohoto polymeru postupujeme stejně jako u NANO PŘEDČISTIČE. Používejte opravdu jen malé množství polymeru, aby následné rozleštění nebylo příliš náročné. Opravdu se neřiďte tím, že čím více, tím lépe. Vydatnost tohoto polymeru je 5-10ml/m2. Po rozleštění polymer vytvrdne po pěti minutách. K naprosto dokonalému vytvrzení dochází po 24. hodinách, kdy se polymer dokonale zformátuje. Pro běžnou údržbu pak stačí jedenkrát týdně použít produkt z koupelnové sady NANO ČISTIČ A OCHRANU PROTIZAMLŽENÍ. Ten nastříkejte přímo na povrch a pomocí utěrky z mikro vlákna umyjte a rozleštěte do sucha. Neoplachujte! Podrobný popis použití se nachází přímo na každém produktu NANO KOUPELNOVÉ SADY.

Napsat recenzi

Vaše jméno a příjmení:


Text recenze: Poznámka: HTML tagy nebudou převedeny!

Hodnocení: Nejhorší           Nejlepší

Opište prosím kód z obrázku do pole níže: