Produkt: PROTECT GLASS CERAMIC
Dostupnost: Skladem
399 Kč
Bez daně: 330 Kč

Dostupné varianty:

* Objem:
  • PERZISTENTNÍ NANO OCHRANA SKLA A PEVNÝCH MATERIÁLŮ
  • HYDROFOBNÍ

PROTECT GLASS CERAMIC je specificky vyvinutý jako nano ochrana skla a pevných materiálů (sklo-keramika, glazovaná keramika, smalt, mramor, porcelán, žula a další nenasákavé povrchy). Vytváří na povrchu ultratenkou hydrofobní neviditelnou vrstvu s vynikající ochranou proti znečištění, usazování minerálních a vápenatých povlaků, vodní rzi se samočisticím účinkem („lotosový efekt“). Vytvořená vrstva znemožňuje život bakteriím, mechu, plísním a řasám, vytváří tak velmi hygienický povrch. Dlouhotrvajícím efektem chrání ošetřený povrch od vody, znečištění a svým dlouhodobým hydrofobním účinkem výrazně usnadňuje následné čištění bez používání nebezpečných chemikálií. Zabraňuje vzniku vápenatých a minerálních usazenin. PROTECT GLASS CERAMIC poskytuje vysoce efektivní a ekonomickou ochranu na plochách jako jsou: okna, zrcadla, skleněné i křišťálové plochy, umyvadla, sprchové kouty, obklady, WC, kuchyně, atd.

VÝHODY

  • dlouhodobá vynikající hydrofobní ochrana
  • vynikající prevence proti špíně a znečištění
  • hygienická
  • rychle se odpařuje
  • díky retrakci výrazně usnadňuje následné čištění
  • jednoduchá a snadná aplikace
  • 100% biologicky odbouratelná

APLIKACE

Konečnou aplikaci proveďte po odpaření NANO ČISTIČE GLASS! (5-10 minut). Aplikaci proveďte stejným způsobem jako při odmašťování, ale za použití nového hadříku z mikrovlákna! Při aplikaci dbejte na to, abyste produkt nanášeli místo, vedle místa. Doporučujeme aplikaci do kříže. Do úplného odpaření se povrchu nedotýkejte. V případě, že by se vám na povrchu vyskytly šmouhy, po úplném odpaření produktu je vyleštěte krouživými pohyby suchým hadříkem. 

Doba vytvrzení: k vytvrzení dochází cca po 5 minutách, k úplnému vytvrzení dochází po 24 hodinách

Vydatnost: 5-10 ml/m2

Čištění a údržba povrchu po aplikaci: ve většině případů postačí k čištění povrchu vlhký hadřík. Pokud přece jen dojde k silnějšímu znečištění, očistěte povrch pomocí neagresivních saponátů, doporučujme přípravek CLEANER NANO PROTECT, který obsahuje regenerační látky zesilující ochrannou vrstvu a prodlužuje její životnost.

Napsat recenzi

Vaše jméno a příjmení:


Text recenze: Poznámka: HTML tagy nebudou převedeny!

Hodnocení: Nejhorší           Nejlepší

Opište prosím kód z obrázku do pole níže: