Produkt: NANO PASTA F1
Dostupnost: Skladem
218 Kč
Bez daně: 180 Kč

Dostupné varianty:

* Objem:

Tato unikátní polymerová hydrofobní UV ochrana, která renovuje, obnovuje a chrání barevné a lakované povrchy, je první z dvoustupňové nano ochrany, je vyrobena na bázi fluorových polymerů. Vhodná pro údržbu a renovaci starých a zašlých barev a laků. Na lakovaných, površích obnovuje jejich lesk a rozjasňuje barvy a zároveň je chrání. V jediném úkonu čistí, odstraňuje stopy oxidace, obnovuje lesk a jasnost, kterou následně chrání. Na povrchu se vytvoří ultratenká, neviditelná, hydrofobní vrstva s ochranou proti následnému znečištění, otiskům rukou, usazování minerálních a vápenatých povlaků, oxidaci a také proti poškrábání a nárazům. Je velmi odolná proti chemickým čisticím prostředkům. Svým hydrofobním efektem chrání ošetřený povrch od vody, špíny a znečištění. Díky antistatickému účinku výrazně usnadňuje následné čištění bez nutnosti používání nebezpečných chemikálií. NANO PASTA F1 poskytuje vysoce efektivní ochranu na lakovaných plochách, jako jsou karoserie aut a motocyklů.

VÝHODY

  • vynikající ochrana proti UV záření
  • vysoký lesk a hedvábný povrch s NANO PASTOU F2
  • prevence proti špíně a znečištění
  • výrazně prodlužuje čistotu povrchu
  • odolnost proti poškrábání a nárazům s NANO PASTOU F2
  • díky re-trakci vody usnadňuje následné čištění
  • odolnost při mytí v myčkách a při čištění vysokotlakem

NANO PASTA F1 je první z dvoustupňové nano ochrany, která poskytuje extrémní ochranu povrchu. NANO PASTA F1 je základní renovační produkt na starší a zašlé povrchy. Oproti tomu NANO PASTA F2 je vrchní ochrana s extra hedvábným povrchem a nádherným leskem. Doporučujeme použít kompletní dvoustupňovou ochranu, pouze v případě úplně nového laku stačí druhý stupeň NANO PASTA F2.

APLIKACE

Před použitím důkladně protřepejte! Produkt je připraven k přímému použití, používá se na čistých a suchých površích, které nejsou horké, nebo na slunci. Nejprve vozidlo umyjte produktem NANO ŠAMPON BRILLANT a nechte uschnout. Naneste cca 3-5 ml politury/m2! Rozetřete krouživými pohyby houbičkou nebo hadříkem z mikrovlákna rovnoměrně na povrchu a nechte zaschnout. Po cca 20 minutách povrch rozleštěte a utřete do sucha. Nepoužívejte zbytečné množství politury! Zbytek pouze setřete při následném rozleštění! Následně aplikujte stejným způsobem NANO PASTU F2.

Napsat recenzi

Vaše jméno a příjmení:


Text recenze: Poznámka: HTML tagy nebudou převedeny!

Hodnocení: Nejhorší           Nejlepší

Opište prosím kód z obrázku do pole níže: