Produkt: NANO PASTA F2
Dostupnost: Skladem
218 Kč
Bez daně: 180 Kč

Dostupné varianty:

* Objem:

Polymerová hydrofobní UV ochrana barevných a lakovaných povrchů, druhá z dvou stupňové ochrany F1/F2. NANO PASTA F2 je vyrobena na bázi fluorových polymerů. Používá se na nové barvy a laky bez předchozí úpravy a na starší povrchy ošetřené nano povrchovou úpravou F1. Speciálně pro údržbu a ochranu nových barev a laků. Na barvených površích prodlužuje jejich lesk (efekt zrcadla), vytváří hedvábný povrch, rozjasňuje barvy a zároveň je dlouhodobě chrání. Na povrchu se vytvoří hydrofobní, ultratenká, neviditelná vrstva s vysokou povrchovou energií, která zamezuje následnému znečištění, otiskům rukou, usazování minerálních a vápenatých povlaků, oxidaci a také proti poškrábání a nárazům. Je velmi odolná proti chemickým čisticím prostředkům. Svým hydrofobním efektem chrání ošetřený povrch od vody, špíny a znečištění. Díky antistatickému účinku výrazně usnadňuje následné čištění bez nutnosti používání nebezpečných chemikálií. NANO PASTA F2 poskytuje vysoce efektivní a ekonomickou ochranu na lakovaných plochách.

VÝHODY

  • dlouhodobá vynikající ochrana
  • vynikající ochrana proti UV záření
  • vysoký lesk a hedvábný povrch
  • prevence proti špíně a znečištění
  • výrazně prodlužuje čistotu povrchu
  • odolnost proti mikro poškrábání a nárazům
  • díky re trakci vody usnadňuje následné čištění
  • odolnost při mytí v myčkách a při čištění vysokotlakem při dvoustupňové ochraně NANO PASTOU F1/F2

NANO PASTA F2 je druhým z dvoustupňové nano ochrany, který poskytuje finální ochranu povrchu. NANO PASTA F1 je základní renovační produkt na starší a zašlé povrchy. Oproti tomu NANO PASTA F2 je vrchní ochrana s extra hedvábným povrchem a nádherným leskem. Doporučujeme použít kompletní dvoustupňovou ochranu. Pouze v případě úplně nového laku či barvy stačí druhý stupeň F2.

APLIKACE

Před použitím důkladně protřepejte! Produkt je připraven k přímému použití, používá se na čistých a suchých površích, které nejsou horké, nebo na slunci. 
Naneste cca 3-5 ml/m2. Ruční aplikace: hadříkem (plátno) nebo houbičkou (mikrovlákno). Rozetřete krouživými pohyby rovnoměrně na povrchu a nechte zaschnout, poté utřete do sucha. Nejlépe aplikujte na pastu F1 a nechte zaschnout, poté utřete a vyleštěte do sucha. Optimální ochranný účinek a tvrdost politury se dostaví po 12 hodinách, kdy se nanočástice na povrchu urovnají a vytvoří ochranný štít (krystalickou mřížku). Nevystavujte vůz během této doby nepříznivým povětrnostním vlivům (déšť, bouřka, jízda v abrazivním prašném prostředí atd.).

Napsat recenzi

Vaše jméno a příjmení:


Text recenze: Poznámka: HTML tagy nebudou převedeny!

Hodnocení: Nejhorší           Nejlepší

Opište prosím kód z obrázku do pole níže: