Produkt: NANO SHAMPOO BRILLANT
Dostupnost: Skladem
351 Kč
Bez daně: 290 Kč

Dostupné varianty:

* Objem:

NANO ŠAMPON BRILLANT je specificky vyvinut jako nano čistič, ochrana a obnova vzhledu s metalickým voskem. V jediném úkonu obnovuje a renovuje lesk, vytváří ochranu proti zašpinění a následně film polymerizuje do antistatického brilantního finálního povrchu. Povrch je nádherně vyleštěn bez mechanické námahy. Na povrchu se vytvoří ultratenká hydrofobní metalicky lesklá vrstva s ochranou proti následnému znečištění, otiskům, snižuje usazování minerálních a vápenatých povlaků. NANO ŠAMPON BRILLANT poskytuje vysoce efektivní čištění a odstranění biologických nečistot, minerálních a syntetických tuků a olejů, odstraňuje ulpělé nečistoty (hmyz, atd.) a dokonce i silikonovou vazelínu. NANO ŠAMPON BRILLANT doporučujeme jako čistič před a po aplikaci NANO PASTY F1 a F2, kde zaručuje dokonalé vyčištění a jako následný čistič po ošetření a doplnění nano částic do struktury laku.

VÝHODY

  • koncentrát
  • dlouhodobá vynikající ochrana s prevencí proti špíně a znečištění
  • obnovuje zašlé povrchy
  • ochrana proti zašpinění a nezanechává stopy po oplachu
  • zanechává a vytváří vysoký metalický, kovový lesk
  • vytvořený film je antistatický
  • díky re trakci výrazně usnadňuje následné čištění
  • jednoduchá a snadná aplikace

APLIKACE

Koncentrovaný výrobek se používá zředěný v poměru 2 až 20% s vodou. Zředění výrobku v závislosti na tloušťce a množství vrstev, které mají být odstraněny. Na umytí jednoho vozu použijte 50 ml prostředku/10L vody. Vždy nejdříve povrch před aplikací navlhčete nebo ostříkejte čistou vodou. Použitím teplého roztoku (+60 °C) výrazně zvýšíte účinnost. Doporučujeme používat houbu, bavlnu nebo mikrovlákno pro ruční mytí.
Nechejte 5min působit a pak důkladně opláchněte čistou vodou. Nechte zaschnout. Nezanechává stopy po oplachování. V případě potřeby postup opakujte.

Napsat recenzi

Vaše jméno a příjmení:


Text recenze: Poznámka: HTML tagy nebudou převedeny!

Hodnocení: Nejhorší           Nejlepší

Opište prosím kód z obrázku do pole níže: