Produkt: PROTECT FIBRE SPREJ
Dostupnost: Není skladem
472 Kč
Bez daně: 390 Kč

Dostupné varianty:

* Objem:

 

PROTEKT FIBRE je specificky vyvinutá hydrofobní/oleofobní ochrana pro tkané a netkané textilie, koberců, vláken, atd. Na bázi fluoropolymerů vytváří na povrchu ultratenkou hydrofobní neviditelnou vrstvu s vynikající ochranou proti znečištění, skvrnám, suchým nečistotám, vodě, oleji, mastnotě a agresivním nečistotám se samočistícím účinkem. Vytvořená vrstva znemožňuje život bakteriím, mechu, plísním, řasám a vytváří tak velmi hygienický povrch. Chrání i proti atmosférickým vlivům počasí (dešti, sněhu, mrazu a rozmrazovacím solím), žloutnutí, hnilobě a UV záření. Velmi vysoká odolnost proti stárnutí textilií. Neviditelný film, který nemění nebo téměř nezmění původní vzhled povrchu. Údržba textilií, v interiéru i v exteriéru je velice snadná, kapaliny stačí setřít. Díky své univerzálnosti lze aplikaci použít téměř všude: sedací soupravy, ubrusy, oblečení, matrace, obuv, autosedačky atd.

VÝHODY

 • dlouhodobá vynikající hydrofobní/oleofobní ochrana
 • vynikající prevence proti skvrnám, znečištění a UV
 • výrazně prodlužuje životnost a odolnost materiálů
 • vysoce zatížitelná a dlouhotrvající ochrana textilu proti skvrnám a rychlé zaschnutí
 • díky retrakci výrazně usnadňuje následné čištění
 • zaručeně bez jedovatých, karcinogenních a toxických látek
 • jednoduchá a snadná aplikace

OCHRANA TEXTILIÍ

PROTEKT FIBRE je speciálně vyvinutá ochrana pro vysoce zatížené povrchy, které se používají v hotelích, restauracích, bankách, kancelářích, nemocnicích, dopravních prostředcích (MHD, vlaky, metro), autech a v neposlední řadě v domácnostech. Umožňuje snadné odstranění stopového množství tekutin jakéhokoliv druhu. Zjednodušuje údržbu a úklid, výrazně šetří čas a náklady na čištění, prodlužuje životnost textilií. Jednou aplikací chráníme proti vodě, oleji, mastnotám, znečištění, UV záření, zežloutnutí, hnilobě, atmosférickým vlivům (dešti, mrazu, sněhu, atd.), usazování vápenatých a minerálních nečistot. Velmi dobře chrání proti působení moči zvířat. Jednoduchá ochrana v širokém spektru a přitom cenově dostupná je dnes nutností. PROTECT FIBRE je vynikající prostředkem jak ochránit textilie a navíc dává výrobkům jednu z nejmodernějších povrchových úprav s vynikajícími vlastnostmi. Výrazně šetří náklady (peníze, práci a chemii) při jejich údržbě a hlavně ve výrazném prodloužení životnosti.

APLIKACE

 • Produkt je připraven k přímému použití
 • Povrch musí být bez prachu, mastnoty, vlhkosti, zbytků pracích prostředků, aviváží a šamponů, atd. 
 • Ruční aplikace: štětec, váleček, možné je i máčení
 • Aplikace postřikem: ruční aplikátory nebo nízkotlakovým stříkáním. Aplikujte důkladně dvě vrstvy křížem, mokré do mokrého. Nechejte polymerizovat 3 až 6 hod v závislosti na typu podkladu

Vzhledem k široké škále povrchů, doporučujeme před vlastní aplikací provést test na slučitelnost povrchové úpravy. Spotřeba: 10 m2/L.

Napsat recenzi

Vaše jméno a příjmení:


Text recenze: Poznámka: HTML tagy nebudou převedeny!

Hodnocení: Nejhorší           Nejlepší

Opište prosím kód z obrázku do pole níže: