Produkt: PROTECT ANTISLIP
Dostupnost: Skladem
1 089 Kč
Bez daně: 900 Kč

Dostupné varianty:

* Objem:

Preventivní protiskluzová ochrana pro dlaždice, žulu, keramiku, kameninu, barvy, atd.

ANTI SLIP je protiskluzová ochrana kluzkých ploch, jako jsou dlaždice, žula, kamenina, keramika, glazura, různé barvené povrchy, atd. Řeší rizika spojené s uklouznutím v důsledku vody na povrchu. Ošetřené povrchy pokryje ultratenká neviditelná vrstva s vynikající dlouhodobou účinností. Hlavní oblast použití jsou minerální podklady, kde je riziko uklouznutí jako jsou aquaparky, wellness a sportovní zařízení, hotely, koupelny, toalety, šatny, školy, kuchyně, zdravotnictví, sanitární zařízení, potravinářský průmysl, veřejné budovy, atd. Samozřejmostí jsou chodníky, pěší zóny, stanice MHD, nástupiště, vstupní a provozní haly.

VÝHODY

 • dlouhodobá vynikající protiskluzová ochrana
 • vynikající prevence proti uklouznutí a následným nehodám
 • rychlé zaschnutí
 • žádné složité stavební úpravy, za 60 minut hotovo!!!
 • zaručeně bez jedovatých, karcinogenních a toxických látek
 • jednoduchá a snadná aplikace
 • koncentrát nevytváří film

OCHRANA - APLIKACE

Doba aplikace se liší v závislosti na povaze a druhu podkladu a ředění koncentrátu. Je potřeba najít kompromis mezi ředěním a požadavkem na ochranu v závislosti na podkladu a na požadovaném konečném výsledku. Doporučujeme začít s použitím 50% roztoku s vodou.

PRŮMĚRNÁ DOBA REAKCE PŘI ŘEDĚNÍ 50 AŽ 60% KONCENTRÁTU VE VODĚ

 • sanitární povrch :     10 až 45 minut
 • dlažby - obklady :     10 až 45 minut
 • kámen - minerály :     10 až 60 minut

V případě povrchu z dlaždic s vysokou vitrifikaci, může být doba expozice prodloužená,anebo je potřeba opakovat aplikaci (vždy provést test!). Na citlivém povrchu z leštěné žuly nebo mramoru může produkt způsobit změnu povrchu v důsledku chemické krystalizace, přípravek musí být zředěn minimálně na 50% s vodou. Vždy si udělejte test. 
Poznámka: pokud protiskluzová vrstva není dostatečná, opakujte postup aplikace.  Nedoporučujeme aplikovat při teplotě vzduchu a materiálu pod +5°C, nejlépe od +10 do 25°C. Průměrná spotřeba na litr výrobku (50% roztok) je 10-15 m2  v závislosti na povrchu a jeho pórovitosti. Po důkladném opláchnutí je povrch deaktivován a může být ihned uveden do provozu.

UPOZORNĚNÍ

Vzhledem k široké škále podkladů, doporučujeme vždy provedení předběžné zkoušky. Tím také budete moci předem určit kontaktní čas v závislosti na požadované síle protiskluzové ochrany. Ujistěte se, že povrch, který má být ošetřen, je v neustálém kontaktu s produktem po celou dobu aplikace. U některých lesklých ploch může chemicky dojít ke změně lesku. Proto doporučujeme provést test. V tomto případě musíte upravit buď ředění, anebo snížení doby kontaktu (doporučujeme ředění). Na některých kamenech nebo minerálních površích se může na povrchu objevit suchý povlak (tvorba komplexních solí, expozice krystalů na povrchu, atd.). Vždy si udělejte test. Nepoužívejte na horké povrchy nebo na slunci. Chraňte před mrazem.

APLIKACE

Produkt je připraven k přímému použití, doporučujeme naředit 1:1 s vodou. Povrch musí být absolutně suchý, bez prachu, mastnoty, vlhkosti, zbytků minerálních usazenin, vodní rzi, atd.Ruční aplikace: štětec, váleček nebo mop. Aplikace postřikem: ruční aplikátory nebo nízkotlakovým stříkáním.

 • Nanášejte prostředek plochým mopem rovnoměrně na plochu, která má být ošetřena. Při aplikaci velkých ploch je potřeba si plochu rozdělit do menších části, aby se dodržela předem stanovená doba působení prostředku na aplikované ploše. (viz. test slučitelnosti).
 • Během aplikace zajistěte, aby celá aplikovaná plocha, byla během celé doby působení rovnoměrně navlhčena prostředkem, tzn., nesmí dojít k vysychání. Prostředek neustále roztírejte, jinak dojde k jeho odpaření a v důsledku toho se po ukončení aplikace mohou objevit skvrny, které nelze následně už odstranit!!!
 • Po z neutralizování aplikace, odstraňte zbývající vodu gumovou stěrkou, vodním vysavačem nebo strojem na mytí podlah.
 • Upravený povrch lze po odstranění vody ihned používat.Reakční doba určuje jeho sílu a účinnost vrstvy, když vyhovuje protiskluzová vrstva, důkladně opláchněte čistou vodou v dostatečném množství!

 

Napsat recenzi

Vaše jméno a příjmení:


Text recenze: Poznámka: HTML tagy nebudou převedeny!

Hodnocení: Nejhorší           Nejlepší

Opište prosím kód z obrázku do pole níže: