Produkt: REGENERATIVE MILK
Dostupnost: Skladem
145 Kč
Bez daně: 120 Kč

Dostupné varianty:

* Objem:

Regenerační mléko čistí a ošetřuje kůže a koženky včetně imitací. V jediném úkonu čistí, obnovuje a renovuje vzhled, vytváří antistatickou ochranu, vyživuje, zjemňuje a chrání proti znečištění. Povrch je nádherně vyčištěn se saténovým leskem bez mechanické námahy. Vytvořená tenká ochranná vrstva výrazně prodlužuje životnost kůže, navrací ji její přirozenou podobu včetně lesku, hrání její barvy a také zabraňuje život bakteriím, mechu, plísním, řasám a vytváří tak hygienický povrch. Regenerační mléko důkladně, bezpečně, šetrně čistí a odmašťuje, tudíž povrch není mastný. Výrazně snižuje náklady na následné čištění. Je speciálním prostředekem, který se výrazně liší od ředidlových a voskových přípravků. Může se používat na citlivé a speciální kůže, čistí matné a od UV záření (vybledlé) poškozené kůže. Ošetřené povrchy jsou nemastné, nenarušené proti zkřehnutí, jsou vláčné a pružné, výrazně se prodlužuje jejich životnost. Díky antistatickému účinku výrazně usnadňuje následné čištění bez nutnosti používání nebezpečných chemikálií, které poškozují. Zanechává příjemnou vůni po použití.

VÝHODY

  • je antistatickou UV ochranou bez rozpouštědel – povrch není mastný
  • čistí, renovuje a chrání kůže, koženky i imitace
  • zvláčňuje, vyživuje a chrání dehydrovanou nebo popraskanou kůži
  • vynikající ošetření a ochrana
  • obnovuje zašlé povrchy a vrací pružnost
  • příjemně voní

POUŽITÍ

Vzhledem k neustále rostoucímu podílu kůže, koženek a jejich imitací je uplatnění regeneračního mléka obrovské. Bylo vyvinuto pro neustále se zvyšující požadavky na bezpečné mytí s ošetřujícím účinkem a ochranou. Použití je od průmyslu při výrobě a v údržbě (automobilový, lodní, letecký, nábytkářský, bytové vybavení a interiérový), jako čistič, renovace a ochrana na interiérové vybavení aut, lodí a jachet, letadel, autobusů, MHD, vlaků, tak v různém odvětví údržby např. : úřady, veřejné budovy, školy, sportovní centra, hotely, wellness centra, nákupní centra (vybavení obchodů a prostor), banky, kanceláře a dále také v domácnostech (sedací soupravy, obuv, oděvy atd.). Regenerační mléko snižuje náklady na údržbu a čištění formou ochrany a tím výraznému snížení frekvence následného čistění a nákladů na práci. Vytvořený film vytváří hygienický povrch s dlouhým intervalem čištění. Produkt je absolutně bezpečný, neobsahuje žádné nebezpečné chemikálie, nemá žádnou H-větu. Neobsahuje ředidla a není hořlavý.

APLIKACE

  • Produkt je připraven k přímému použití, používá se na čistých a suchých površích, které nejsou horké nebo na slunci. 
  • Před použitím vždy důkladně promíchejte. Na silně znečištěnou a mastnou kůži vyčistěte Nano odstraňovačem skvrn naředěným 1:1 s vodou. 
  • Ruční aplikace: rozprašovač, hadřík nebo houbička (mikrovlákno) Nastříkejte nebo naneste rovnoměrně na povrch, krouživým pohybem jemně roztírejte, až do vstřebání kapaliny. Nechejte zaschnout několik minut a poté vyleštěte suchým měkkým hadříkem. Pokud bude porézní kůže nebo koženka mléko absorbovat, aplikujte opakovaně. 

Vzhledem k široké škále povrchů, doporučujeme před vlastní aplikací provést test na slučitelnost povrchové úpravy. Spotřeba 40 m2/L.

Napsat recenzi

Vaše jméno a příjmení:


Text recenze: Poznámka: HTML tagy nebudou převedeny!

Hodnocení: Nejhorší           Nejlepší

Opište prosím kód z obrázku do pole níže: