Produkt: RENOVATOR OF STAINLESS STEEL
Dostupnost: Skladem
363 Kč
Bez daně: 300 Kč

Dostupné varianty:

* Objem:

Renovátoru nerezu je specificky vyvinutá jako nano ochrana a obnova nerez oceli, eloxovaných hliníků, zinku, mědi, mosazi, atd. V jediném úkonu odmašťuje, čistí, odstraňuje stopy rukou, obnovuje lesk a následně chrání před znečištěním (i před otisky rukou). Povrch je nádherně vyleštěn bez mechanické námahy. Na povrchu se vytvoří neviditelná ultratenká hydrofobní vrstva s ochranou proti následnému znečištění, otiskům rukou, usazování minerálních a vápenatých povlaků, a také proti vodní rzi. Vytvořená vrstva zabraňuje rozmnožení bakterií, mechu, plísní a řas, vytváří tak hygienický povrch. Má velmi příjemnou citrusovou vůni. Svým efektem chrání ošetřený povrch od vody, špíny, znečištění a díky hydrofobnímu a antistatickému účinku výrazně usnadňuje následné čištění bez nutnosti používání nebezpečných chemikálií. Renovátoru nerezu poskytuje vysoce efektivní a ekonomickou ochranu na plochách jako jsou: nerez ocelové konstrukce, ochranné díly, střechy, skeletové díly, průmyslové díly, nerezové vybavení aquaparků, lázní, wellness, vodáren, hotelů, kuchyní, nerez ocelové hygienické předměty, vybavení speciálních pracovišť, atd.

VÝHODY

 • dlouhodobá vynikající ochrana
 • obnovuje a uchovává vysoký lesk
 • prevence proti špíně a znečištění (chrání povrch před otisky rukou)
 • výrazně prodlužuje čistotu povrchu
 • rychlé odpařování
 • díky re trakci vody výrazně usnadňuje následné čištěnÍ
 • jednoduchá a snadná aplikace
 • je antistatický

Ochrana ve strojírenském průmyslu

Nerez ocel je velmi používaný povrch, který je velmi náročný na čištění a ochranu. Ochrana renovátorem nerezu je vynikající odpovědí jak ochránit a navíc dát výrobkům jednu z nejmodernějších povrchových úprav s vynikajícími vlastnostmi, které výrazně zvýší atraktivitu a konkurence schopnost výrobků. Nárůst používání nerez oceli v průmyslu je velký, její ochrana je důležitá pro prodloužení životnosti. Největší uplatnění je v ochraně nových zařízení a dílů před transportem či dodáním zákazníkovi. Mezi doporučená použití patří aplikace na konstrukce, speciální stroje, skelety, díly, rámy, atd., kde chrání proti znečištění, otiskům rukou, oxidaci, špíně, UV záření, atmosférických vlivům, usazování vápenatých a minerálních povlaků, vodní rzi, atd.

Ochrana v údržbě a ve speciálních aplikacích

Velké uplatnění renovátoru nerezu je v aquaparcích, lázních, hotelech, wellness centrech, nákupních centrech (vybavení obchodů a prostor), bankách, veřejných budovách, na kolonádách, konstrukcích, zábradlí, v průzorech a halách, dále ve vnitřním vybavení budov, vodohospodářském průmyslu, kuchyních a jejich vybavení (chladničky, trouby, sporáky a digestoře, nerezové skříňky, atd.), v námořním průmyslu (lodní nerez díly na palubách). Díky svému složení výrazně snižuje náklady na údržbu a čištění formou ochrany, a tím snižuje frekvence následného čistění a nákladů na práci.

Životnost ochrany

Renovátor nerezu je především čistící a leštící produkt s ochrannou nano vrstvou proti následnému znečištění. Životnost ochrany je 3 až 4 měsíce dle zatížení, ve venkovním prostředí je až 2 měsíce.

APLIKACE

 • Produkt je připraven k přímému použití.
 • Znečištěné povrchy vodním kamenem a rzí nejdříve očistěte odstraňovačem vodního kamene a minerálních usazenin, opláchněte vodou a nechejte uschnout.
 • Ruční aplikace: hadříkem (plátno) nebo houbičkou (mikrovlákno).
 • Aplikace postřikem: ruční aplikátory nebo nízkotlakovým stříkáním.
 • Aplikovanou vrstvu můžete omýt vodou.
 • Vydatnost: 20-30 ml/m2.
 • Vzhledem k široké škále povrchů, doporučujeme před vlastní aplikací provést test na slučitelnost povrchové úpravy.

Napsat recenzi

Vaše jméno a příjmení:


Text recenze: Poznámka: HTML tagy nebudou převedeny!

Hodnocení: Nejhorší           Nejlepší

Opište prosím kód z obrázku do pole níže: